Spor Söyleşileri

Türkiye'de sporu alanının en tecrübeli isimlerinden dinliyoruz. Sadece futbol olarak değil diğer tüm branşların başarılı sporcularının anılarından ve önerilerinden yola çıkarak oluşturacağımız söyleşilerimizle gençlerimiz Türkiye’de spora bakışı daha farklı bir pencereden değerlendirme fırsatını yakalayacaklar.

İyilik Kuşağı Kulübü

İyilik Kuşağı Kulübü, gençlerimizin sorumluluk bilincini arttırmak ve gençlerimize duyarlılık kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Kültür ve Sanat Kulübü

Kulübümüz, kültür-sanat faaliyetlerini takip etmek, sanatın önemini vurgulamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Tarih ve Araştırma Kulübü

Tarihi ve Kültürel mirasına sahip çıkan, Büyük Türkiye yolunda tarihi değerlerine bağlı, okuyan, düşünen, tartışan, üreten, yaşadığı çağın farkında olan, tarih ve medeniyet tasavvuru olan, öncü bir nesil yetiştirmek amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

Spor ve Sağlık Kulübü

Gençlerimizin ruh ve beden sağlığı için sporun önemini anlatan kulüp; gençlerimize sporu sevdirmek, gençlerimizi spora ve sağlıklı yaşama teşvik etmek ve herkesi sporla tanıştırmak amacıyla faaliyet yürütmektedir.

Speakıng Kulübü

Gençlerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökebilmelerini sağlamak amacıyla; güncel konular üzerinde konuşma-tartışma imkanı sunarak ders ortamı ve stresinden uzak, hata yapma korkusu taşımadan sıcak ve samimi bir ortamda konuşabildiği, dinleyebildiği, iletişim becerilerini geliştirebildiği faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Marifetli Eller Kulübü

Gençlerimizi topluma ve toplumun kültürel değerlerine hazırlayarak yapıcı, hızlı ve bağımsız düşünmesini; birikimleriyle merakını birleştirerek yeni bir ürün meydana getirmesini sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

Drama Kulübü

Drama Kulübümüz; gençlerimizin üretken ve girişken bireyler olmalarını, beden dilini doğru kullanmalarını, gizli kalmış yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla faaliyetler yürütmektedir.